SAPELI UNLIMITED: Nový unikátní showroom v pražském Karlíně 


Firma SAPELI  nedávno otevřela v Praze Karlín nový prémiový showroom, který není pouze obyčejným prodejním místem, ale má být především tvůrčím prostorem, ve kterém mohou světlo světa spatřit originální nápady. Nová platforma nabízí zákazníkům poradenství krok za krokem a zároveň je jediným místem, kde je možné zakoupit oceňované designové dveře MUTEO.  

Prémiový koncept SAPELI UNLIMITED je určen nejen pro odborníky ze světa architektury a designu, ale i pro všechny, kteří se zajímají o interiérový design. Přináší individuální péči o každého zákazníka počínající návrhem technologických a konstrukčních řešení dveří dle konkrétních představ. Součástí konceptu je i design bar, který obsahuje až čtyři stovky reálných vzorků povrchů, skleněných výplní, klik, hran, závěsů nebo třeba posuvných systémů. S pomocí interaktivní aplikace si zákazníci následně mohou promítnout finální návrh dveří na přítomném LED panelu a vidět je přímo na místě v životní velikosti.  

Kromě komplexního poradenství a velmi aktivního zapojení zákazníka do procesu plánování je SAPELI UNLIMITED jedinou dostupnou platformou, která zákazníkům nabízí oceňované dveře MUTEO. Ty jsou charakteristické svým unikátním designem, jenž spočívá v estetické čistotě splynutí dveří a kliky v jeden celek. 

Více na www.sapeli-unlimited.com 

 

Napsat komentář

9 − one =


Koupit předplatné