Časopis ARCHITECT+ letos opět vybral sto ateliérů, které mají výrazný podíl na kultivaci české architektonické scény. Odborná porota, kterou tvoří zástupci redakční rady a redakce časopisu, vybírala z obrovské množiny tvůrců, kteří působí na území České republiky a mají zde své sídlo a zabývají se zejména architekturou, urbanismem a krajinářskou architekturou.

ČASOPIS ARCHITECT+ je následníkem časopisu ARCHITEKT, nejprestižnějšího a nejčtenějšího magazínu o architektuře v České republice a uznávaného titulu v zahraničí, který byl Unií vydavatelů opakovaně oceněn titulem Časopis roku ČR.

V roce 2014 oslavil ARCHITEKT své šedesátiny – takto dlouho, bez přerušení kontinuity systematicky sledoval vývoj české architektury, prezentoval práci architektů, investorů a dodavatelů, zaznamenával nejvýznamnější aktivity a dění z oblasti architektury, stavebnictví a designu na našem území i v zahraničí.

ARCHITECT+ v tomto konceptu pokračuje. Představuje nejen estetickou a funkční kvalitu prezentovaných staveb všech kategorií, ale velkou měrou i technologie, nové progresivní či osvědčené materiály a jejich uplatnění v současném stavebnictví.

Partneři žebříčku Top 100:

Mediální partneři žebříčku Top 100:

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa redakce
Na Perštýně 2,
110 00, Praha 1

Spojte se s námi
Redakce: +420 608 215 740
Obchod: +420 734 892 315
E-mail: [email protected]

Pravidla soutěže na Facebooku
Pravidla soutěže na Instagramu

NEWSLETTER


Koupit předplatné ?>