BY architects

unnamed

Adresa: Jaromírova 20, 12800, Praha 2

www.byarchitects.cz

Rok založení: 2010
Jména partnerů: MgA. Markéta Zdebská (1977), Ing. arch. Marek Žáček (1990), Ludvík Kocour (2016)

V roce 2010 začala pod značkou BY archi – tects budovat vlastní praxi architektka Markéta Zdebská. Vystudovala na VŠUP v Praze, absolvovala pracovní stáž v ateliéru Ing. arch Josefa Pleskota a nejednou porotcovala veřejné architektonické soutěže i přehlídky studentských prací. V roce 2015 ateliér posílil Marek Žáček, ab – solvent FA ČVUT a od roku 2019 partner ve stejnojmenné společnosti BY architects, spol. s r. o.
Dlouhodobě v ateliéru působí Marie Čáslavská, absolventka ČVUT. Realizace kanceláře byly nesčetněkrát otištěny v českých i zahraničních publikacích (internetový portál Archdaily, německé nakladatelství Gestalten nebo švýcarský Braun Publishing). Projekt domu RD3 byl no – minován na Českou cenu za architekturu 2017. Ateliér je součástí autorského týmu vítězného návrhu Revitalizace Karlova náměstí v Praze a opakovaně se umisťuje v otevřených soutěžích (Generální finanční ředitelství Brno, Revitalizace náměstí Bratří Jandusů v Uhříněvsi, Revitalizace sportovního areálu v Krnově, Revitalizace areálu sokolovny v Rokycanech) a v soutěžních workshopech (třetí pozice v mezinárodním workshopu společnosti Central Group „Centrum nového Žižkova“).
Přístup kanceláře se zrcadlí v respektu ke klien – tovi, k prostředí a ke koncepční práci. „Naším cí – lem je nacházet hloubku a vrstevnatost v projektech, které nám jsou svěřeny do péče. V kompaktním týmu tvarujeme projekty od celkové koncepce po detail.“

Portrétní foto: BY architects
Nová ZŠ a MŠ pro Dolní Měcholupy, detail fasády – soutěžní návrh (2020)

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa redakce
Na Perštýně 2,
110 00, Praha 1

Spojte se s námi
Redakce: +420 608 215 740
Obchod: +420 734 892 315
E-mail: [email protected]

Pravidla soutěže na Facebooku
Pravidla soutěže na Instagramu

NEWSLETTER


Koupit předplatné ?>