CMCARCHITECTS

logo

Adresa: Jankovcova 1037/49, 17000, Praha 7

www.cmca.cz

Rok založení: 1997
Jména partnerů: Dipl. arch. David Richard Chisholm (1960), akad. arch. Vít Máslo (1964), Ing. arch. Evžen Dub (1968), Ing. arch. Martina Chisholm (1969)

Zakládající partneři David Richard Chisholm a Vít Máslo provozují studio založené na tvořivé a systémové práci s pečlivě sestaveným týmem talentovaných architektů, kteří navrhují v atmosféře vzájemné spolupráce typologicky rozmanité architektonické a architektonicko-urbanistické projekty. Každý projekt je považován za originální dílo. Vychází z investorova přání, architektovy vize a z jejich vzájemného porozumění. Projekt je tvořen na základě kontextu, funkce, historie místa a jeho dalších konkrétních okolností a daností. CMC ARCHITECTS spatřují kvalitu ve stavbách nebo v jejich částech, které jsou schopny své návštěvníky oslovit a jsou pro ně obohacujícím zážitkem. CMC klade důraz na originální inspiraci a trvalý význam své práce, úspěšné výsledky svých klientů i ostatních uživatelů je jich děl.
Mezi klíčové oceněné projekty v historii a vývoji CMC ARCHITECTS patří administrativní budova AFI Butterfly Karlín a J&T Banka v Praze, PIANO v Českých Budějovicích, Památník Tri An v Louisville, Kentucky, Engel Haus v Andělské hoře, Pasáž Myslbek v Praze s uměleckým dílem Maxima Velčovského, TEE HOUSE v Čeladné, soutěž Dvorecký most v Praze, Zastavovací plán pražského Letiště Václava Havla ve spolupráci s ateliéry D3A a RALA, a samozře jmě CLASSIC 7 Business Park v Praze.

Portrétní foto: archiv ateliéru
Hotel Tee House Čeladná (2017), foto: BoysPlayNice

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa redakce
Na Perštýně 2,
110 00, Praha 1

Spojte se s námi
Redakce: +420 608 215 740
Obchod: +420 734 892 315
E-mail: [email protected]

Pravidla soutěže na Facebooku
Pravidla soutěže na Instagramu

NEWSLETTER

Koupit předplatné