Ellement Architects

logofont

Adresa: Nad Ovčírnou II. 1295, 760 01 Zlín

www.ellement.cz

Rok založení: 2002
Jména partnerů: Ing. arch. Jitka Ressová, Ph.D. (1970), Ing. arch. Hana Maršíková (1973), MgA. Jan Pavézka (1979)

V oblasti architektury a designu působí studio ellement architects od roku 2002. Propojením těchto oborů dochází k aktivnímu dialogu, jehož výsledkem je komplexní způsob nahlížení a následné zpracování jednotlivých projektů do nejmenšího detailu.
Naše realizace zahrnují urbanistické studie, veřejné prostory, komerční objekty a návrhy rodinných domů, menší i rozsáhlé rekonstrukce, komerční i soukromé interiéry a produktový design.
K samostatným činnostem patří vytváření instalací pro výstavní projekty a s nimi spojená spolupráce s institucemi, kurátory a umělci. Klientům nabízíme osobní autorský přístup prostupující procesem navrhování od jeho začátku po závěrečnou realizaci projektu.
Jako kancelář fungující ve Zlíně se dlouhodobě zaměřujeme na rekonstrukce různých typů baťovských domků, jedná se o zpracování exteriéru, interiéru i navržení přístaveb. Jako pro obyvatele města je pro nás důležitá i samotná popularizace místní architektury a jejího dědictví. Členové kanceláře se angažují ve spolku aArchitektura, který pořádá autorské přednášky, architektonické procházky a je hlavním řešitelem projektu Zlínský architektonický manuál.

Portrétní foto: Dušan Tománek
Revitalizace prostoru za I. Segmentem, sídliště Jižní svahy ve Zlíně (2018), foto: BoysPlayNice

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa redakce
Na Perštýně 2,
110 00, Praha 1

Spojte se s námi
Redakce: +420 608 215 740
Obchod: +420 734 892 315
E-mail: [email protected]

Pravidla soutěže na Facebooku
Pravidla soutěže na Instagramu

NEWSLETTER

Koupit předplatné