Formafatal

Formafatal_logo_FIN

Adresa: Jaromírova 29, 12800, Praha 2

www.formafatal.cz

Rok založení: 2015
Jména partnerů: Ing. arch. Dagmar Štěpánová (1975), Ing. arch. Katarína Varsová (1983), Ing. Jan Roučka (1979)

Jsme tým kamarádů – architektů, designérů a scénografů. Jsme kreativní studio zabývající se architekturou, návrhy interiérů, výstavními instalacemi a produktovým designem.  
Studio Formafatal se stalo vítězem kategorie INTERIÉROVÝ DESIGNÉR ROKU 2020 v prestižní mezinárodní soutěži DEZEEN AWARDS 2020.
Studio založila architektka Dagmar Štěpánová v roce 2015 a nyní tvoří tým s Katarínou, Janem, Danou, Ivetou, Annou, Deborou, Petrou a Lucií.
„Vytváříme veřejné prostory, ve kterých se lidé cítí jako doma, a domovy, které jsou šité klientům na míru. Ke všem projektům přistupujeme s důrazem na konkrétní lidské potřeby. Individuální přístup u každého projektu zakládáme na vzájemném porozumění s klientem, nadšení, přirozené spolupráci a jednotných koncepčních řešeních. Projekty řešíme komplexně od kreativního konceptu až po realizaci, s důrazem na detail.“
Aktuálně studio Formafatal pracuje na řadě komerčních a rezidenčních projektů nejen v České republice, ale napříč světem. Nedávno dokončená realizace projektu Art villas Costa Rica byla první zahraniční zakázkou, která navíc architektům umožnila vedle interiérů navrhnout rodinnou vilu. Za své realizované projekty interiérů studio Formafatal získalo celou řadu tuzemských i mezinárodních vítězství a ocenění, např. vítězství v ARCHITIZER AWARDS 2020 za Atelier villu Costa Rica a další za projekty Art Villas Costa Rica, vinný bar Autentista, noční klub Moon Club, soukromý byt Loft Hřebenky nebo za argentinskou restauraci Gran Fierro.

Dagmar Štěpánová, Jan Roučka, Katarína Varsová, Iveta Tesařová, Dana Szaboó, Anna Linhartová, Debora Štysová, Petra Dagan, Lucie Dlouhá, foto: BoysPlayNice
Gran Fierro (2020), foto: BoysPlayNice

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa redakce
Na Perštýně 2,
110 00, Praha 1

Spojte se s námi
Redakce: +420 608 215 740
Obchod: +420 734 892 315
E-mail: [email protected]

Pravidla soutěže na Facebooku
Pravidla soutěže na Instagramu

NEWSLETTER


Koupit předplatné ?>