NEUHÄUSL HUNAL

Adresa: Revoluční 24, 110 00, Praha 1

www.neuhauslhunal.cz

Rok založení: 2015
Jména partnerů: David Neuhäusl (1988), Matěj Hunal (1989)

Smysl a potenciál architektury výrazně přesahují pouhý vzhled. Naším cílem je využít tento potenciál na sto procent. Záměrně se neomezujeme typologií, měřítkem ani rozpočtem. Bez ohledu na to, zda se jedná o návrh interiéru, stavby či urbánní struktury, zabýváme se kromě samotné konstrukce také nehmotnými vztahy a významy, díky nimž mohou vznikat poetické prostory, příjemná místa a inovativní funkční řešení.
Architektura je komplexní, promyšlená struktura i proces tvorby prostředí ztělesňující hodnoty společnosti. Proto v našich návrzích usilujeme o přirozenost, racionalitu, pravdivost a střídmou krásu. Respektujeme konkrétní okolnosti projektu, pečlivě analyzujeme situace i jejich řešení a procházíme přitom nespočet slepých uliček, abychom dosáhli ideálního výsledku. Smysluplnost projektu a otevřená komunikace jsou zásadními předpoklady pro úspěšnou spolupráci.
Intenzivně se věnujeme architektonickým soutěžím a zůstáváme ve střehu. Jsme aktivní i mimo navrhování. Píšeme, učíme a věnujeme se výzkumu. Založili jsme nejlepší architektonickou soutěž pro studenty v prostoru bývalého Československa. Ať už děláme cokoli, zakládáme si na kvalitě, poctivosti a nezávislosti.

Portrétní foto: Jakub Zelenák
Dům s můstkem (2021), foto: Radek Úlehla

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa redakce
Na Perštýně 2,
110 00, Praha 1

Spojte se s námi
Redakce: +420 608 215 740
Obchod: +420 734 892 315
E-mail: [email protected]

Pravidla soutěže na Facebooku
Pravidla soutěže na Instagramu

NEWSLETTER
Koupit předplatné ?>