UNDER-CONSTRUCTION ARCHITECTS

Adresa: Dittrichova 337/9, 120 00, Praha 2

www.u-c.cz

Rok založení: 2007
Jména partnerů: Ing. arch. Vladimír Vašut (1979), Ing. arch. Erika Vašutová (1972)

Jsme tým prověřený čtrnáctiletou zkušeností společného fungování. Nespecializujeme se na jeden typ zakázek, naopak nás občerstvuje různorodost.
Bavila nás práce na baru pro Ples v Opeře, umíme dát život různým interiérům a prostorům, hledáme nejlepší řešení pro individuální bydlení, motivuje nás práce na bytových domech, byli jsme vyzváni ke spolupráci na pivovaru, pomáháme s vestavbou odborných učeben do podkroví základní školy, naučili jsme se, jak navrhovat provozy pro extrémně náročnou výrobu optických vláken, přestavujeme hotel na apartmánový dům, vydláždili jsme náměstí v Kutné Hoře, tříbíme si mysl ve vyzvaných soutěžích.
Mimo samotné navrhování poskytujeme v našem ateliéru prostor pro české i zahraniční stážisty, píšeme oponentní posudky studentům architektury, porotujeme v soutěžích – žijeme architekturou.
V současné době jsme zkolaudovali dva bytové domy v Modřanech. Jeden z nich je čtrnáct pater vysoký dům Zahálka, druhý pak La Vida Residence s nájemními byty. Stavíme bytový komplex Barrandez-vous v Praze-Barrandově, několik velkorysých vil. Získali jsme ocenění v mezinárodní soutěži pro Letiště Václava Havla v Praze na parkovací domy, pět set metrů dlouhý „skywalk“ a řešení prostranství před Terminálem 2.
Máme rádi klienty, kteří si nás vyberou na základě referencí a důvěřují nám. Spolupráci vždy vnímáme jako dialog, který vychází z naší kreativity, zkušenosti a na druhé straně stojí přání, představy a požadavky klienta. S ním musíme tvořit jeden tým, který si vytyčí a definuje vizi, a k ní pak směřuje společné úsilí. Největší odměnou je pro nás spokojený klient.

Portrétní foto: under-construction architects
Bytový dům Zahálka (2021), foto: Erika Vašutová

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa redakce
Na Perštýně 2,
110 00, Praha 1

Spojte se s námi
Redakce: +420 608 215 740
Obchod: +420 734 892 315
E-mail: [email protected]

Pravidla soutěže na Facebooku
Pravidla soutěže na Instagramu

NEWSLETTER
Koupit předplatné ?>