Odemkněte dveře budoucnosti už dnes: Bez klíčů, bez dotyku
Představte si vstupní dveře do svého domu, které se samy otevřou, protože poznají, že jste to vy. Stejně jako brána do garáže, která vás pozná na dálku. Nebo turniket v kancelářské budově, sklad či jakákoli jiná budova. To není scifi, ale smart řešení od 2N. Nehledejte klíč, ani vstupní kartu. Stačí, že někde v kapse nebo kabelce máte mobilní telefon.

Chytrá domácnost nebo kancelář začíná už u vstupních dveří. Pokud jsou vybavené přístupovým řešením 2N® Access Unit Bluetooth, potřebujete pouze mobilní telefon spárovaný přes šifrovanou aplikaci a systém vás identifikuje a vpustí do prostoru. Aplikace 2N® Mobile Key plně nahradí vstupní kartu, kterou můžete snadno ztratit.

Komunikace má podobnou úroveň zabezpečení jako např. mobilní bankovnictví, takže se nemusíte bát zneužití identifikačních dat. Je jen na vás nebo na správci objektu, aby nastavil, do jakých prostor a jakým způsobem budete moci vstupovat. Můžete si dveře otevřít přes aplikaci nebo nechat telefon v kapse a otevřít si pouhým dotykem čtečky u dveří. Některé prostory vás vpustí jen po zadání speciálního PIN kódu do aplikace apod. Možností zabezpečení je celá řada.

Doba analogových bzučáků, mluvítek a nespolehlivých vstupních karet definitivně skončila. Instalace IP komunikátorů a HD video interkomů využívajících nejmodernější smart technologie je jasný trend, který se prosazuje nejen v luxusních rezidenčních komplexech, ale také v administrativních budovách a v průmyslových areálech. Využití smart technologií jako Bluetooth v přístupových systémech 2N umožňuje navrhnout naprosto bezpečné a bezdotykové řešení.  Uživatelé ocení maximální pohodlí a přívětivost ovládání, projektanti zase naprostou jednoduchost instalace i centrální nastavení a vzdálenou obsluhu celého přístupového systému.

Foto: Archiv

Napsat komentář

thirteen + 13 =


Koupit předplatné ?>