2N – představujeme budoucnost interkomů


Již od roku 1991 se česká společnost 2N Telekomunikace specializuje na výrobu a vývoj přístupových a telekomunikačních systémů. V roce 2008 představila první vstupní IP interkom na světě nazvaný Helios IP Vario a tím změnila celé odvětví přístupových systémů.

Přes noc se interkomy staly nikoli jen položkou zabezpečení, ale také prvkem zvyšujícím komfort bydlení – což vyvolalo poptávku po ještě chytřejších interkomech. Tento rostoucí zájem otevřel dveře pro 2N a jejich jedinečný přístup k inovacím. Během osmi let se stali jedničkou na globálním trhu IP interkomů a dnes mají zastoupení po celém světě. Následně se pak v roce 2016 stali součástí globální sítě skupiny Axis Group, jedničkou na trhu síťových video kamer.

Pro své klienty vytváří na míru šitá řešení do oblastí jako zabezpečení školních budov, kanceláří, bytových komplexů nebo veřejných prostor. Snahou je nejen doručit vysoce kvalitní a spolehlivý výrobek, ale také jednoduchost, rychlost a komfort během plánování projektů. Produkty jsou založeny na bázi IP technologií a jsou plně kompatibilní se systémy třetích stran. Samozřejmostí je i propojení přístupových interkomů s mobilními telefony. Aplikace 2N® Mobile Video umožňuje nájemníkům komunikovat s příchozími odkudkoliv. 2N® Mobile Key zase spolehlivě a bezpečně nahradí svazek klíčů. O samotný vývoj, výrobu i design se starají výhradně zaměstnanci společnosti s centrálou v Praze. V roce 2018 vyvinuli první LTE Intercom na světě – 2N® LTE Verso – a v loňském roce uvedli na trh nové odpovídací jednotky s nadčasovým designem 2N® Indoor Compact.

Jejich cloudová platforma nabízí správu a konfiguraci všech zařízení na dálku, bezpečně a v reálném čase. 2N také spolupracuje s významnými českými návrháři a jejich produkty jsou tak nejen odolné proti poškození, ale i vyhrávají ceny za produktový design, naposledy prestižní ocenění Red Dot Award a iF Design Award. 2N přístupové řešení se objevuje v úspěšných architektonických projektech, včetně luxusního bytového areálu Corso Pod Lipami. Ten zvítězil v XXVI. ročníku Grand Prix Architektů. Tento projekt získal Národní cenu za architekturu 2019 a je přehlídkou moderních technologií a ukázkou rezidenčního komplexu, v němž najdou technologie 2N ideální uplatnění.

Napsat komentář

20 − five =


Koupit předplatné