5 způsobů, jak vylepšit dům bez zásadní rekonstrukce se Stopkou


Až v dnešní době si uvědomujeme, jak důležitý je pro duševní i fyzickou pohodu hezky zařízený domov. Na ten jsou v showroomu Stopka experty už třicet let. A ačkoli covid-19 překazil firmě zamýšlené oslavy kulatin, zakladatel Jiří Stopka i jeho bratr Miroslav aktivity společnosti rozhodně netlumí a i dnes jsou jejich týmy připraveny dodat vše od jednotlivých kusů nábytku až po celé interiéry.

Přestavba nemusí znamenat náročný, nebo nákladný projekt. Všichni toužíme po pohodlí, útulném, ​​dobře navrženém domě, či bytě. I když existuje spousta kutilů, kteří neúnavně pracují na vylepšení svých domovů a neustále renovují –  není to možné pro ty z nás, kteří nepoznají rozdíl mezi pilou a vrtákem.

Chceme-li se vyhnout chaosu, nepořádku a vysokým nákladům, je dobré se svěřit do rukou skutečným odborníkům. Jak můžeme vylepšit své domovy a vyhnout se velkým rekonstrukcím? Pojďme se podívat na 5 způsobů, jak vylepšit svůj dům, aniž by bylo nutné bourat zdi, nebo rozbít banku.

1) Vytvořte otevřený prostor, kde hlavní roli hraje kuchyň

Podle současných studií jsou otevřené prostory na prvním místě seznamu, pokud jde o nákup a vlastnictví domů. Majitelé chtějí otevřený půdorys, kde kuchyně, rodinný pokoj a jídelna sdílejí jeden velký otevřený prostor. Zdá se, že formální jídelny také vycházejí z módy.

Kuchyně SieMatic poskytují opravdový komfort a spojují nejen domácnost, ale celou rodinu. Celá kuchyně spíše působí jako přechod do obývací části bytu, či domu a díky tomu zde rádi budete trávit více času.

2) Postavte si novou šatnu

Moderní, prostorná šatna je často na seznamu přání budoucích majitelů domů, či bytů. Promyšleně navržená šatna umožňuje lepší organizaci oblečení, bot, doplňků, šperků a dalších věcí každodenní spotřeby. Oblíbené kousky oblečení by měly být dobře viditelné a snadno přístupné.

Samozřejmě vše závisí na prostorových možnostech, ale to odborníci ze showroomu Stopka vyřeší docela snadno. Značky jako Poliform a Interlubke nabízí různá řešení. V jejich nabídce naleznete ložnicové šatní skříně, prostorné otevřené šatny, skryté úložné prostory i přiznané prosklené šatny v obývacích prostorách.

3) Vylepšete zahradu novým zahradním nábytkem

Dnes považujeme exteriér za další část bydlení. Zahrada je někdy první místo, které hosté uvidí, když přijdou na návštěvu, a proto je zahradní nábytek velmi důležitý. Kritéria pro jeho výběr mohou být různá. Je vždy důležité ho vybírat podle účelu, pro který jej kupujeme. Kolekce zahrnují venkovní jídelní nábytek, bazénový nábytek a pohodlná křesla.

Německá značka Dedon, která slaví 30 let výročí od svého založení, nabízí nejstylovější zahradní nábytek. Spolupracuje s mnoha věhlasnými designéry a každý rok představuje nové kolekce, které splňují ty nejnáročnější požadavky na materiály a estetiku.

4) Vyměňte sedací soupravu, jídelní stůl, nebo postel

Některý nábytek je navržen tak, aby vydržel roky. Existují dokonce i kousky, které lze přenést na další generaci, ale pokud jsou vážně poškozeny, prostě to nebude fungovat. Nikdy už jim nemůžete vrátit své původní kouzlo. V tuto chvíli je nejlepší jít do obchodu s nábytkem a koupit si nový.

Značky jako Rolf Benz, Walter Knoll, Poliform, Schramm, Draenert, rimadesio, freistil nabízí nekonečně možnosti. Pohodlné sedací modulové soupravy, sofa, křesla, stolky, knihovny si lze osobně prohlédnout právě v showroomu Stopka.

5) Přidejte do svého domu nové osvětlení

Správné osvětlení může skutečně oživit místnost. Špatně osvětlená místnost vypadá malá, tmavá a stísněná, zatímco jasně osvětlená místnost je otevřená, vzdušná a přívětivá. Existuje mnoho způsobů, jak oživit váš domov světly. Nejjednodušší metodou může být nákup stolních a stojacích lamp.

Výměna stropních svítidel samozřejmě může vyžadovat, abyste si na instalaci najali elektrikáře, ale ani výměna stropního svítidla není příliš složitá. Osvětlení značky BOMMA nabízí řešení opravdu pro všechny interiéry a možnosti klientů.

Showroom Stopka, Klimentská 46, Praha 1.

www.stopka.cz

Napsat komentář

sixteen − seven =


Koupit předplatné ?>