Designové pokoje v českých hotelech


Architekti, interiérový návrháři a designéři se činí a pomalu začínají proměňovat svou prací české hotely a penziony k nepoznání. Podívejte se na nejkrásnější pokoje ke krátkodobému ubytování.

Každý z nás raději zvolí pro svůj pobyt pokoj, který pěkně vypadá a ve kterém se cítí dobře než pokoj, kde útulnost zcela chybí. Zdá se, že v českém hotelnictví začíná vát nový čerstvý vítr a budeme mít do budoucna mnoho hotelů a ubytovacích objektů, za které se ani před cizinci v naší zemi nebudeme muset stydět.

Skvělým příkladem toho, když se majitel nemovitosti a architektonické studio shodnou, může vzniknout něco neobyčejného je přebudovaná barokní sýpka ve Velkých Pavlovicích na jižní Moravě. Čtyřpatrová budova Hotelu Lotrinský prošla rekonstrukcí a nyní ukrývá nejen luxusní restauraci, ale také 2 konferenční sály a 42 pokojů. Při ubytování ve Velkých Pavlovicích na vás v Hotelu Lotrinský čekají lustry od českých sklářských značek Bomma a Lasvit, židle Ton a celá řada detailů, které odkazují na původní účel budovy. Světla jsou inspirovaná designem ohořelého dřeva, protože sýpce se v minulosti nevyhnul ani ničivý požár. Naštěstí vstala jako Fénix z popela a už jen čeká na to, až ji navštívíte.

Další zastávkou na designové mapě českých hotelů je Pytloun Grand Hotel Imperial v Liberci. Budova hotelu prošla kompletním faceliftem a veřejnosti otevřela své brány v roce 2017. Nabízí 20 zážitkových designových pokojů – každý od jiného tvůrce. Při pobytu v Liberci si můžete v Pytloun Grand Hotelu Imperial zvolit například filmařsky laděný pokoj Backstage, Nebeský pokoj a nebo pokoj inspirovaný filmem Fifty Shades of Grey. Ubytování v Pytloun Grand Hotel Imperial je zážitek, o který byste se při cestě do Liberce rozhodně neměli ochudit.

Design ale zavítal i do menší objektů. Pokud budete hledat například ubytování v Prachaticích, rozhodně navštivte penzion Bed&Bike Prachatice. Na ubytování ve Valticích určitě nezapomenete, pokud se ubytujete Rezidenci Adalbert. a další, které si můžete prohlédnout na webových stránkách Hotel.cz.

Napsat komentář

9 + 8 =


Koupit předplatné