Detail, funkčnost, design


Aby vznikl luxusní prostor, který bude dokonale funkční a praktický, a zároveň bude skvěle vypadat, je potřeba propojit ty nejlepší materiály, cit pro nadčasový design i nadstandardní životní styl. Právě proto se v ELITE BATH+KITCHEN rozhodli spojit špičkové designové kuchyně bulthaup a ikonické spotřebiče Gaggenau.

Cílem showroomu ELITE BATH+KITCHEN, který sídlí na pražském Rohanském nábřeží, je uspokojit představy a požadavky těch nejnáročnějších klientů. Německý Manager Magazin každé dva roky vybírá třicet značek v oblasti nejluxusnějšího segmentu a kuchyně bulthaup se spotřebiči Gaggenau již sedmým rokem zaujímají páté a šesté místo v tomto žebříčku. Je to prestiž, na které tyto dvě značky systematicky pracují, a zároveň známka toho, že jsou stále to nejlepší, co můžete mít.

Kuchyně bulthaup, které kombinují vyjímečný design a moderní přístup s nadčasovým stylem, jsou vždy o krok kupředu. Kromě toho používají ty nejkvalitnější materiály a dbají na to, aby každý detail nejen dobře vypadal, ale byl také plně funkční.

Aby dílo bylo doopravdy dokonalé, mohou zákazníci svoji novou kuchyni bulthaup v tomtéž showroomu rovnou vybavit exkluzivními spotřebiči značky Gaggenau, které za sebou mají přes 300 let dlouhou historii. Jsou typické tím, že vždy využívají ty nejnovější průlomové technologie, díky nimž je každý produkt revoluční, a každá kuchyně tak získává profesionální výkon.

„Domov je tím nejdůležitějším místem v našem životě a kuchyň je středobodem každého domova. Showroom ELITE BATH+KITCHEN vznikl proto, aby umožnil všem zákazníkům mít přesně takovou kuchyni, o jaké sní, a to bez ohledu na to, jak náročné jsou jejich potřeby,“ říká Lukáš Školoud, generální manažer z ELITE BATH+KITCHEN.

V ELITE BATH+KITCHEN si navíc vše dopředu promyslíte díky grafickým návrhům a 3D vizualizacím. K dispozici tu jsou také služby předních architektů a designérů.

ELITE BATH+KITCHEN, Rohanské nábřeží 657/7, Praha-Karlín

Napsat komentář

4 × five =


Koupit předplatné