Egoé vám pomůže žít tak, jak jste vždycky chtěli


Značka Egoé vznikla z přirozené lidské touhy – udělat si něco pro sebe. Jediným zadáním bylo uspokojit své vlastní uživatelské a estetické potřeby. Myslet taky jednou i na někoho jiného než a ostatní.

Ze škály produktů značky Egoé si v současnosti oblibu rychle získává modulární systém Leva. Je to proto, že lidé touží trávit venku více času a prožívat jej různým způsobem. Minimalistická dřevěná kostka, určena na celoroční umístění venku, nabízí díky širokému příslušenství možnost vytvořit si pod širým nebem třeba kuchyni, obývák, dětský koutek, ale třeba taky venkovní kancelář. Poptávka po venkovním pracovním prostoru roste jak ze strany zaměstnanců, kteří čím dál častěji pracují z domu, tak ze strany zaměstnavatelů. Ti v něm zase vidí způsob, jak pracovní prostředí ozdravit a diverzifikovat.

Pokud zaostříme na téma venkovního obýváku, přináší Egoé řešení, která klasické zahradní židle a stolky posunují zase o úroveň dál. Kolekce Moja a Barka představují měkké modulární sezení do každého počasí, a to v takovém výtvarném provedení, že si je budete chtít pořídit i do interiéru. Díky promyšleným prvkům sestávajícím z křesel a pohovek s různými kombinacemi područek, ze stolků s volitelným polstrováním a z podnožek si můžete na zahradě nebo terase vytvářet sestavy v nespočetných variantách a rozměrech. Tuto vlastnost oceňují také architekti, kteří nábytkem z těchto sérií rádi vybavují firemní terasy a jídelny.

V portfoliu Egoé najdeme taky kempingové autovestavby Nestbox nebo lyžařské vybavení. Design Egoé letos získal dvě červené tečky v soutěži Red Dot Design Award.

Foto: Archiv

Napsat komentář

four × one =


Koupit předplatné ?>