Kreativní omítky StoSignature dokazují svůj tvůrčí potenciál


Fasáda definuje vzhled budovy a umožňuje architektovi vyjádřit svůj přístup k objektu, ale také potřeby a individualitu každé stavby. Sto nabízí široké portfolio povrchových úprav fasády a jednou z nich jsou kreativní omítky StoSignature.

Pestrá kombinace povrchů, textur a efektů

StoSignature umožňuje pojednat povrchy prověřenými texturami: od standardních přes jemné nebo hrubé až po lineární či grafické. Použití různých velikostí zrna a nástrojů umožňuje u zatíraných nebo rýhovaných omítek modelovat struktury. Jemné a hladké povrchy se vyznačují působivou čistotou, hrubý povrch dodává drobnou hloubku, která oživuje fasádu efekty se světlem a stíny. Přímé linie u lineárních textur posilují účinek měnícího se světla a zdůrazňují kontury. Graficky navržené omítky vytvářejí prostor pro individuální koncepty a neotřelé vzorky. Na fasádách budov lze díky nim vytvořit pomocí razítek, šablon a nástrojů, realizovaných na míru a na přání architektů, skutečně jedinečné návrhy.

Barvy a ozdobné prvky

Pokud jde o barevný design, vybrat se dá ze široké škály fasádních barev, lazur a efektních materiálů. Všechny omítky Sto jsou samozřejmě tónovatelné a jsou k dispozici v 800 standardních barvách. Práce s prvky jako je směs přírodního písku, průhledné kousíčky skla nebo karborundum stvoří opravdu oku lahodící fasádu. StoSignature otevírá také nekonečný a unikátní prostor pro dekory, nápisy, zdobení, třpytivé povrchy nebo metalické efekty.

Objednejte si bezplatné vzorky StoSignature

První krok k omítkám StoSignature je jednoduchý – na stránkách www.sto.cz/fasady vyplňte náš registrační formulář a my Vám bezplatně zašleme vzorky vybraných povrchů StoSignature. Na vlastní oči se přesvědčíte, že s naším systémem kreativních omítek je možné téměř všechno.

 

Napsat komentář

sixteen − nine =


Koupit předplatné