Nečekaná elegance: BETON blíže k přírodě
Kdysi šedivý, či neuměle obarvený, masivní, studený, často braný jen jako nutné zlo. Ale dnes?!

Z (podle historiků) ještě nedávné doby dodnes pramení averze některých architektů k betonu, i když ten prošel mnoha změnami. Po zpracování, v rozmanitém provedení a tvarech, dospěl k dokonalosti, která ho předurčuje k tomu, aby plnil nejen účelové, ale i okrasné funkce. Podnikem, který se už léta zabývá vývojem betonových zahradních prvků, je firma BETON-Těšovice, spol. s r.o. Dodává betonové výrobky pro městskou výstavbu, soukromé stavby a zahrady podle technologie německé firmy STANGL AG.

Evropská špička

Toto šťastné spojení se stalo zárukou nejen opravdu širokého a dostatečně vyzrálého programu, ale v Evropě konkurenceschopné kvality. V Těšovicích dokáží pro dům a zahradu vyrobit cokoli, podle přání zákazníka, architekta.

Takovou zakázkovou výrobou mohou být jak drobné architektonické prvky do zahrad, tak i atypické sloupy, složité nosné prefabrikáty, obkladové desky a další.

Série prvků pro okolí rodinných domů

Pro samostatné okolí rodinného domu dodává BETON-Těšovice především celou sérií prvků určených k výstavbě plotových sloupků a zídek, dále prefabrikované schody, betonové bloky, nádoby na pěstování rostlin nebo nádrže na vodu, prvky ke zpevňování svahů, kruhové desky, betonové koule, okraje bazénů, sedací a zahradní nábytek, ohniště se zařízením na grilování.

Vítězná cesta betonu

Ve městech se dobře využijí nabízené lavičky a odpadkové koše nebo ochrany stromů. Beton se vydal na vítěznou cestu do zahrad a parků. Dnes už nemusíme tyto moderní výrobky obdivovat jen v zahraničních katalozích.

BETON-Těšovice, spol. s r.o., Těšovice – Běleč 59, 383 01

388 302 811, 388 302 812

www.beton-tesovice.cz

 

Napsat komentář

three × 4 =


Koupit předplatné ?>