Největší digitální katalog s designovým nábytkem, svítidly a bytovými doplňky otevřel své digitální dveře


Největší digitální katalog s designovým nábytkem, svítidly a bytovými doplňky v Evropě, určený exkluzivně pro architekty a bytové designéry, otevřel své digitální dveře na začátku září. Co v něm najdete?

AIDDA by Tempus Living (www.aidda.cz) vznikl spojením slov Aid For Interior Designers and Architects a jedná se o komplexní online katalog originálních značek a ikonických evropských produktů nábytkářského designu a svítidel pro architekty a interiérové designéry, v němž najdete 3D modely desítek tisíc produktů od více než 300 dodavatelů. Aidda také přináší trendy a originální inspirace z oblasti nábytkářského designu, doplňků a svítidel, jak pro interiérové designéry, tak pro koncového zákazníka-klienta, který zde může najít rady a tipy pro zařizování bytu, či domu přímo od profesionálů.

Aidda se nejprve zaměřila na dodavatele z Itálie, ale nabídka se neustále rozšiřuje o kvalitní firmy z dalších zemí. Nechybí tak výjimečné značky pro nejnáročnější klientelu, ale ani ikonické designové kousky za přijatelné ceny.

Zuzana Červenková, majitelka společnosti Tempus Living, která online katalog založila aidda, popsala svou vizi. „Pracuji v oboru developmentu mnoho let a za tu dobu jsem poznala spoustu architektů a designérů, se kterými jsem spolupracovala při zařizování interiérů. Trávili spoustu času hledáním vhodných produktů na různých místech a webech, přemýšleli nad trendy, sháněli 3D modely a vše složitě kombinovali dohromady, aby mohli klientovi prezentovat finální návrh,” vysvětlila, co ji vedlo k založení portálu.

“Složitý proces přidělával architektům a designérům starosti, obíral je o tvůrčí nápady i o čas, který mohli věnovat dalšímu rozvoji. Dostat vše na jedno místo by jim významně usnadnilo práci, a tak jsem se rozhodla ten prostor vytvořit,” dodává Zuzana Červenková a popisuje, co všechno platforma nabízí.

“Na aidda.cz najdete databáze s obrovským počtem produktů. Každý má i svůj 3D model, takže je snadné připravit návrh projektu s vybranými kusy nábytku, světly a doplňky. Také klienti můžou posílat své tipy na produkty a další požadavky na designéry. Všichni zde najdou trendy z oblasti bytového designu, nové nábytkářské firmy a další užitečné informace. Dochází zde k propojení designových studií a zákazníků, kterým aidda pomůže vyhledat profesionála podle jejich vkusu, na základě výběru z referenčních zakázek. To vše s podporou týmu profesionálů z aidda,“ vysvětluje hlavní pozitiva katalogu.

Aidda je originálem v oblasti nábytkářského designu a svítidel na českém trhu a má reálné ambice ovládnout trh trendů a originální inspirace pro architekty, interiérové designéry a širokou veřejnost.

Napsat komentář

twelve − four =


Koupit předplatné