Showroom dveří architektům na míru


SAPELI = dveře. To ví asi každý. Ale co potřebují architekti, když vybírají dveře pro své klienty? Tuto otázku si kladli v SAPELI, když připravovali prémiový koncept SAPELI Unlimited.

Architekt nepotřebuje vidět stovky dveří, stačí mu detail, dekor, technické řešení a už si umí představit celek. Co ale potřebuje, je poznat klienta a jeho potřeby a mluvit s ním a svou představu mu také finálně ukázat. A přesně k takové diskusi s klientem slouží showroom SAPELI Unlimited v budově Butterfly v pražském Karlíně. Není postaven na množství vystavených dveří, ale na detailech, které odborníky zajímají. Vyškolení poradci na místě jsou schopni konzultovat technické řešení.

Architekti tak mohou v příjemném prostředí u kávy s klienty probrat vše, co je o dveřích v jejich novém domě zajímá. V design baru najdou všechny komponenty, které lze použít při výběru – tedy různé kliky, typy a dekory povrchů, skla apod. Vybrané řešení si pak mohou vizualizovat na velkém třímetrovém LED panelu, kde si pomocí tabletu nakonfigurují přesně tu kombinaci, kterou potřebují. Klient tak hned na místě vidí, jak budou vybrané dveře vypadat v životní velikosti, a to dokonce přímo v jeho vlastním interiéru. LED panel totiž umožňuje vizualizovat také barvu stěny a dekor podlahy.

V showroomu SAPELI Unlimited mohou architekti vybírat z celé prémiové nabídky SAPELI. Třešničkou na dortu pak jsou evropským designovým Oskarem, cenou Red Dot, oceněné dveře MUTEO. Ty mohou být ozdobou designových interiérů a pro své realizace si je tak vybírají právě špičkoví architekti.

Více na www.sapeli-unlimited.com

Napsat komentář

ten − three =


Koupit předplatné