Svezte se na pravých loukoťových kolech sprchových zástěn Volcano


Popularita industriálního stylu koupelen roste snad každým dnem. Pokud i vy patříte mezi jeho příznivce, zaručeně vás zaujme nová designová řada sprchových zástěn se závěsem na loukoťových kolech.

Osobitý a funkční design

VOLCANO vás upoutá na první pohled svými masivními loukoťovými koly. Český výrobce Gelco se rozhodl tento industriální prvek aplikovat na svou novou sérii sprchových zástěn, neboť jde o osvědčený a funkční mechanismus. Ten je zárukou bezvadného chodu dveří i dlouhé životnosti.
Nejen muži ale jistě ocení také jejich atraktivní moderní design. Hliníkové profily a pojezdy se nabízí ve dvou barevných variantách – populárním chromu a sametově matné černé, která dodává celému sprchovému koutu syrový a elegantní vzhled. Pokud jej navíc sladíte i se všemi doplňky, vytvoří dominantní prvek celé koupelny.

Čistota a jednoduchost

Při výrobě dbají i na kvalitu použitého skla. Jedná se o čiré bezpečnostní sklo o síle 8 mm. Standardní výška dveří je 2180 mm a jsou rozděleny na část pevnou a část posuvnou. Ta je v horní části volně zavěšena a není tedy třeba instalovat žádný spodní vodící profil. Konstrukce je doplněna pouze magnetickým těsněním a úzkou přetokovou lištou, tudíž umožňuje i pohodlný bezbariérový vstup. Použité sklo je navíc ošetřeno speciální povrchovou úpravou COATED GLASS, která zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění.

Zvolte si svou vlastní kombinaci

Sprchové zástěny VOLCANO se vyrábí jako klasické dvoudílné posuvné dveře, určené pro instalaci do niky. Dají se však i zkombinovat s boční stěnou a vytvořit tak obdélníkovou zástěnu v několika velikostech. Dveře jsou variabilní pro instalaci s levým i pravým otevíráním. Na celou sérii poskytuje výrobce prodlouženou záruku na 3 roky.

www.sapho.cz

Napsat komentář

13 − 11 =


Koupit předplatné