Vodovodní baterie The New Classic

Vybrat správnou vodovodní baterii nebývá jednoduché. Společnost Laufen nabízí série švýcarských vodovodních baterií, u kterých si můžete být jisti, že jejich volbou chybu neuděláte. Baterie vznikají ve spolupráci se známými designéry a jsou součástí kompletních keramických kolekcí.

Jako nejnovější sérii představuje Laufen kolekci s názvem The New Classic. Jedná se o unikátní designerské kousky a sám autor, Marcel Wanders, o této sérii říká, že jde o dokonalou rovnováhu mezi inovativním designem a ztělesněním rozličných životních stylů. Doslova vezme uživatele na cestu do minulosti k poetické romanci, aniž by ztratil nadhled nad aktuálními potřebami a preferencemi současných zákazníků. Marcel Wanders dokázal najít perfektní rovnováhu mezi inovativním designem a archetypálním životním stylem. Jemné linie a kónická silueta vodovodních baterií může vzdáleně připomínat monumenty z historie s typicky jemnou linií.

Samostatnou kapitolou je technologie, která je precizně zakomponovaná do nových koupelnových baterií. Baterie se snadno instalují a jsou zároveň ekologické, speciální systém Ecototal zajišťuje jejich úspornost jak z hlediska průtoku, tak ohřevu vody. Tento všestranný a technologicky vylepšený sortiment pokryje požadavky jakékoliv koupelny, perfektně se však hodí k zcela nové koupelnové keramice The New Classic, která v sobě spojuje důvěrně známé oblé linie a moderní tenkostěnnou keramiku SaphirKeramik.

Napsat komentář

Koupit předplatné