Dynamická instalace společnosti Preciosa Lighting v O2 Universum
Preciosa Lighting oznamuje, že v nově otevřené budově O2 Universum je k vidění jedna z největších dynamických instalací v Čechách.

Společnost Preciosa navrhla pro O2 Universum instalaci dynamického osvětlení, která se rozprostírá na více než 220 čtverečních metrech a skládá se z 650 ručně foukaných koulí. Koule mají různé barvy, dekory a jemné detaily. Projekt trval od první skici až po jeho dokončení jeden rok a samotná instalace zabrala jeden týden. Na projektu do vstupní haly multifunkčního kulturního a kongresového centra spolupracovala Preciosa s českou architektonickou firmou ATIP.

„S potěšením sledujeme vývoj  trendu využívání interaktivního a dynamického osvětlení pro hotely, restaurace, kulturní centra a další veřejné prostory,“ řekl Jan Volšík, ředitel pro globální prodej a marketing společnosti Preciosa Lighting. „Instalace v O2 Universum je poutavá a jedinečná. Dynamické osvětlení lze snadno doplnit k mnoha světelným instalacím, navíc dává interiérovým designérům další možnost k vytváření prostorů, které spojují lidi.“

Instalace O2 Universum je letos druhým velkým projektem společnosti Preciosa Lighting umístěným Praze. Prvním projektem byla dynamická instalace v atrium Aspira Business Centre na Praze 5.

Napsat komentář

5 × 2 =


Koupit předplatné ?>