Jistotou kvalitní terasy z WPC je osvědčený výrobce prken


Terasy WoodPlastic® ze středočeských Bukovan jsou vyráběny za pomoci americké laserové technologie ze směsi čistého dřeva a zdravotně nezávadného polyehtylenu PE-HD, který je 100% recyklovatelný. Díky jejich vysoké kvalitě a také profesionální práci partnerů a montážníků společnosti WPC – Woodplastic je oceňuje již více než 10 000 spokojených zákazníků po celém světě.

Prkna WoodPlastic® odolávají všem rozmarům počasí – dešti, sněhu, mrazu i UV záření – jsou minimální nasákavá a rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě. Na jejich protiskluzovém povrchu se netvoří třísky ani štěpy a díky plnému profilu se nekroutí, nedrolí a nelámou.

Nejen výroba, ale i dokonalý servis

Stejně jako funkční vlastnosti je důležité estetické hledisko a ve firmě WPC – Woodplastic si dávají velmi záležet na tom, aby jejich terasy působily dostatečně reprezentativně. Zájemci si mohou vybrat z velkého množství různých druhů povrchů příjemných na dotek a z přirozeně působících barevných odstínů.

Dřevoplastová prkna od společnosti WPC – Woodplastic nejsou o kompromisech, a proto patří k nejlepším na trhu. Ale to, co dělá z nabídky českého výrobce jedinečnou záležitost, jsou jeho plně vybavená, prozákaznicky orientovaná terasová centra, široká síť prodejců, a především pak základna stabilních partnerů a odborníků na instalaci a montáž teras po celé České republice a v zahraničí.

Zkušení profesionálové vám pomohou zorientovat se v přednostech jednotlivých typů prken, zdarma vypracují návrh terasy a předběžnou kalkulaci a seznámí vás s podrobnostmi montáže, případně vám novou terasu profesionálně nainstalují. Po dohodě vás osobně a bezplatně navštíví kdykoliv a kdekoliv v České republice.

Prkna WoodPlastic® jsou 100% recyklovatelná

V současnosti je možné recyklovat méně než polovinu všech druhů plastů. Překlad anglického termínu Wood-Plastic Composite by mohl svádět k představě, že kvalitní WPC lze vyrábět z jakékoliv „umělé hmoty“ včetně měkčených plastů. Ale řada předních výrobců, například společnost WPC – Woodplastic, se jim vyhýbá.

Hlavním důvodem je to, že například všudypřítomné PVC lze znovu použít pouze v rámci tzv. downcyclingu, jehož výsledkem je méně kvalitní hmota. A právě někde tady lze vystopovat problém mnoha dřevoplastových prken dovážených především z Asie. Levná technologie výroby, snaha ušetřit na materiálu ne zcela jasného složení a jen těžko vysledovatelného výrobce, to je pro kvalitu terasy špatná kombinace.

V případě takových produktů není výjimkou, že brzy dochází k jejich kroucení, drolení, ale také ke změnám odstínu. Řešením je vsadit na ověřeného výrobce, který je schopen garantovat kvalitu směsi a použitou technologii tak, jak to dělá společnost WPC – Woodplastic.

Další informace o produktech WoodPlastic®, inspirativní fotografie, praktická doporučení a mnohem více najdete na www.woodplastic.cz.

Napsat komentář

two × 5 =


Koupit předplatné