Komplexní nabídka kuchyňského a interiérového studia Decoland jako recept a úspěšné projekty


Klient často tápe v nepřeberné nabídce produktů a značek, což bývá jedním z hlavních důvodů, proč se obrací na zkušeného architekta či designéra. V naději, že mu nejen usnadní volbu, ale rovnou i celý interiér rozkreslí a navrhne do posledního detailu. Zodpovědnost je tímto delegována na odborníka a ten se musí chopit díla, aby dostál očekávání svého klienta.

Podpora studia usnadní práci na malých i rozsáhlých projektech

Zkušenosti a dobré jméno architekta jdou ruku v ruce s objemem zakázek, které mohou nezřídka převyšovat jeho kapacitu. Decoland kromě obchodní činnosti a vlastních projektů nabízí spolupráci odborníkům při jejich aktivitách v zázemí 2000 m2 velkého showroomu. Veškerá agenda tak nemusí padat jen výhradně na ně a mohou plně využívat výhod spolupracujícího partnera a to zejména v těchto oblastech:

  • Asistence obchodních konzultantů
  • Projektové řízení zakázek
  • Zpracování vizualizací
  • Rozsáhlý showroom, na který lze klienta přivést, aby si produkty fyzicky vyzkoušel a prohlédnul
  • Široké portfolio produktů včetně prémiových značek
  • Ochota dělat na míru dle zadání architekta

Exklusivita světových značek

Díky široké nabídce jednotlivých produktů a značek lze stejně dobře uspokojit ekonomicky skromnější klienty jako ty nejnáročnější. Zejména pro ty jsou v Decolandu k dispozici značky jako je italská Edra a rakouský Team 7.

Edra svým zcela originálním pojetím designu dokáže hravě vymanit jakýkoliv interiér z nudy a všednosti a na vlně abstrakce a neformálnosti jej svými produkty proměnit ve zcela nevšední místo k životu.  Současně ovšem dokáže nabídnout pohovky, jako je Standard, anebo Grande Soffice, které si svým pohodlím získají bez výjimky každého, kdo do nich usedne.

Team 7 staví základy svého úspěchu na zcela jiném příběhu. Svůj nábytek vyrábí ze dřeva pocházejícího z vlastních lesů, pěstovaných podle nejpřísnějších ekologických kritérií a současně zpracovávaného bezezbytku v souladu s principy trvalé udržitelnosti. Díky své filozofii produkují výhradně z prověřeného masivního dřeva jak nábytek na míru jako jsou kuchyně, a šatny, ale též ikonické solitéry v podobě masivních rozkládacích stolů anebo postelí. Vše v nadčasovém designu a v nejvyšší kvalitě, pro což nábytek od Team 7 označujeme bez uzardění za generační.

Edra a Team 7 mají ale jedno společné – v konkurenčním prostředí prémiového segmentu si použitými technologiemi a ojedinělými produkty získají srdce každého, kdo s nimi přijde do styku.

Díky partnerské spolupráci s Decolandem tak mohou vzniknout i rozsáhlejší projekty v relativně krátkém čase za podpory designových jedniček světového formátu.

Napsat komentář

eighteen − 9 =


Koupit předplatné