SensoWash® Starck f: Ikonický design – maximální komfort


Duravit a Philippe Starck představují novou generaci sprchových toilet, které jsou k dispozici ve dvou verzích: SensoWash® Starck f Plus a SensoWash® Starck f Lite. Obě varianty, které se snadno ovládají pomocí dálkového ovládání, lze volně konfigurovat pomocí aplikace a mají minimalistický design pro maximální pohodlí.

Technologie ve všech komponentech prošla dalším vývojem a byla reorganizována tak, aby byla nyní veškerá technologie umístěna v keramickém těle. Ploché sedátko s výškou pouhých 40 mm a bílý kryt umístěný za ním tvoří zapuštěnou jednotku: moderní design a technologie zvyšující pohodlí v dokonalé harmonii.

Inovativní dálkové ovládání s plochým elegantním designem se příjemně drží v ruce a všechny funkce jsou ovládány intuitivně. Komfort je zaručen díky technickým detailům, jako je snímač pohybu pro automatické otevírání krytu pomocí ID uživatele na sedátku, dále široká škála možností nastavení – vyhřívání sedátka, intenzita průtoku u spršky a regulovatelná teplota vzduchu u dosoušení.

Přidružená aplikace SensoWash® umožňuje individuální konfiguraci sprchového klozetu nebo může být volitelně ovládána standardním způsobem pomocí dálkového ovládání.
Pomocí podmomítkového splachovače a elektronického ovládacího tlačítkaA2, je možné ovládat splachovací funkce a systém odsávání zápachu.

Díky nové technologii Rimless® a optimalizované geometrii vnitřní části klozetu a sifonu poskytuje SensoWash® Starck f zlepšený průtok vody pro perfektní oplachové výsledky. HygieneGlaze® 2.0, který v relativně krátké době zabije 99,999% bakterií, zaručuje optimální hygienický standard.

Ploché vyhřívané sedátko je vyrobeno ze zvlášť robustního materiálu a stejně jako kryt sedátka je díky hygienickému povrchu bez pórů a tím pádem i velmi hygienický.

Design nové bidetové spršky a toalety zapůsobí estetikou a nadčasovou moderností: perfektně se hodí pro všechny designové řady Duravit. Nová sprchová toaleta SensoWash®, vyvinutá a vyrobená společností Duravit a navržená společností Philippe Starck, nabízí atraktivní ceny, snadnou instalaci a integrovanou, plně automatickou funkci odstraňování vodního kamene.

Napsat komentář

2 + 20 =


Koupit předplatné