Měkké sezení, co při nepřízni počasí nevyměkne


Když jsme se rozhlíželi, jak vypadá nábytek na českých zahradách, došli jsme k překvapení. A to, že je úplně bez překvapení. Proto jsme ho udělali po svém.

Máj 

Díváme se kolem sebe. Nemohlo nám tedy uniknout, že se lidé chtějí i venku cítit stejně pohodlně jako doma. Komfortně, měkce, a hlavně – bezstarostně. Mít kancelář pod pergolou a obývák pod hvězdami. Zaměřili jsme se tedy na vývoj a výrobu pohodlného a měkkého posezení, na které jste zvyklí ze svých domovů.

Ve spolupráci s Ateliérem Jiřího Pelcla tak vznikla kolekce Máj, jako svébytný protipól současného designového minimalismu.

Organické linie kovu v symbióze s florálními motivy vtiskují řadě Máj doslova romantickou duši a vy máte pocit, jako by nábytek před vašima očima ožíval. Je tak unikátní, a tak podmanivý, že se do něj chcete ponořit, i kdyby to mělo být jen na vteřinu. Ale až se posadíte, stejně přestanete vnímat čas.

A co byste řekli, kdybyste mohli nechat nábytek venku po celý rok? Žádné přesouvání do kůlny. Pozinkovaná ocelová konstrukce je totiž povrchově dokončena práškovou barvou. Čalouněné sedáky včetně polštářů jsou vyrobeny z vysoce kvalitních outdoorových materiálů, proto můžou zůstat venku celou sezónu. Desky stolků jsou zase vyrobeny z vysokotlakého laminátu (HPL).

Moja

Napadlo vás někdy, proč není venkovní sezení stejně pohodlné jako bývá to vnitřní? Je to proto, že to venkovní musí odolat nárokům ze strany proměnlivého počasí. Výsledkem je pak kompromis mezi odolností a pohodlností. Vlastně už není.

Egoé life představuje kolekci venkovního nábytku Moja pro užití doma, na zahrádkách kaváren a restaurací, nebo ve venkovní kanceláři.

V pohodlí si nezadá s vaším oblíbeným otomanem, přitom je schopna odolávat slunci i dešti. Moja je na zahradě jako doma. Užití ale najde i v kavárně nebo venkovní kanceláři.

Životnost

Kolekce Moja je vyrobena z ocelové konstrukce, která je pozinkována a povrchově dokončena práškovou barvou. Na opěradlovou část sedacího nábytku, podnožku i stolek je použita outdoorová síťovina Batyline. Čalounění je vyrobeno z vysoce kvalitních outdoorových materiálů. Jako doplněk lze zvolit outdoorové polštáře.

 Nábytek jako přirozená součást našeho prostoru

Každý produkt Egoé vymýšlíme tak, aby se stal přirozenou součástí našeho prostoru. Při navrhování stojí na prvním místě praktičnost spolu s kvalitou, přičemž do venkovního nábytku vkládáme vlastní zkušenosti z veřejného prostoru. Tím je myšlena nejen konstrukční praxe a schopnost vybrat vhodný materiál, ale především spojení prostoru a nábytku se specifickými potřebami lidí, kterým má sloužit.

Pokud teď máte pocit, že si chcete snížit laťku tvrdosti i u vás na zahradě nebo terase, kontaktujte nás na [email protected]. Léto přichází!

Napsat komentář

sixteen − 12 =


Koupit předplatné