Modulární systém Leva: Pro odpočinek i práci


Slunečníky, pergoly, markýzy, stany, domečky pro děti. To jsou jen některá řešení pro trávení času na čerstvém vzduchu. Všechna mají svoje pro a proti a každé z nich plní poměrně úzce definovanou úlohu.

Variabilní systém Leva od značky Egoé v sobě všechny tyto funkce slučuje a díky široké škále příslušenství nabízí ještě mnoho dalšího. Do posledního detailu promyšlený čistý tvar, který nezestárne, je výsledkem spolupráce architekta Luďka del Maschia se studiem 519 (dříve designcité+).

Na soukromé zahradě nebo terase je možné základní kostku doplnit závěsnou postelí a vytvořit si venkovní rodinnou válendu. Houpací síť, na které není třeba se střídat, vejdou se všichni. Vybavená lezoucí stěnou nebo černou tabulí slouží jako zahradní herna pro děti. Kombinací dvou nebo tří kostek lze sestavit prostor pro zahradní slavnosti, včetně venkovní kuchyně s bytelným vyklápěcím stolem a bylinkami doslova po ruce.

Leva ale rychle získává oblibu také jako venkovní kancelář. Příjemné pracovní prostředí se jednak stává čím dál žádanějším benefitem, jednak se potvrzuje, že venku pracující zaměstnanci jsou jednoduše výkonnější. Různé typy zastřešení, podlah, předělů, vyklápěcí pracovní desky či možnost napojení na elektrickou síť, to vše umožňuje sestavit si z Levy kancelář opravdu kdekoliv.

Veškeré materiály použité při výrobě Levy jsou určeny pro celoroční umístění venku a jsou tudíž vysoce odolné.

Výrobky české společnosti Egoé se staly synonymem pro kvalitní funkční design. Autorem jejich podoby je studio 519, které za svou práci letos získalo tři ocenění Red Dot.

https://www.facebook.com/egoelife/

https://www.instagram.com/egoelife/

Napsat komentář

6 − five =


Koupit předplatné ?>