Originální dlažba pro každý exteriér


S naší „Vášní pro dlažby“ vyjadřujeme nadšení a tou­hu pomoci zákazníkům vytvořit jejich vysněný domov.

Společnost je 100% dceřinou spo­lečností skupiny Wienerberger AG a udává trendy v oblasti betonových výrobků již více než 60. let. Disponuje moderním zázemím a rozsáhlou výrobní a prodejní sítí v celé střední a východní Evropě. Dlouhodobé zkušenosti nám umožňují nabídnout našim zákazníkům celou řadu zajímavých nápadů jak pro zahrady, terasy, vchody do domů, příjezdové cesty, tak i pro náměstí a veřejné plochy.

Rádi bychom zmínili například dlažbu ARTE Pražská kostka, která umožňuje vytvořit zdání tradiční segmentové skladby pro chodníky i vozovky v prostředí historických center měst. Chytré řešení, které skládá obrazec dlažby nikoli z jednotlivých kos­tek, ale z několika již hotových elementů. Přínosem je krásný vzhled tradiční podoby povrchu. Výhodou je jednoduchá po­kládka, pevnost a odolnost.

Různorodost produktů může vytvořit příjemné a inspi­rativní prostředí v okolí novostaveb bytových domů, nebo budov administrativních či budov pro vzdělávání.

Na své si přijdou i milovníci originality, například vět­ších formátů, v rámci nejbližšího okolí svého rodinného domu.

Zmíníme porcelánové dlaždice PANAMA, které mohou vytvořit neopakovatelnou atmosféru terasy u rodinného domu a jsou zajímavé nejen svou originalitou, ale i pevností a odolností.

Nabídka výrobků z krásného materiálu, kterým beton be­zesporu je, je tedy velmi pestrá a každý rok se objeví i něco nového. Firma škálu svých výrobků stále kreativně rozvíjí.

Věříme, že si naše portfolio také prostudujete a budeme Vám inspirací i partnerem při návrhu a realizaci.

Napsat komentář

6 + twelve =


Koupit předplatné ?>