Prvotřídní jednotka pro designové projekty: 2N® Indoor View je tady


Dokonalé linie a čistý sofistikovaný design vašeho rezidenčního projektu skvěle doplní moderní odpovídací jednotka. Je totiž úplně stejná. Elegantní, inovativní, a především bezpečná a spolehlivá.

Nápadně nenápadná

Zdánlivě jednoduchý design bez nevzhledných tlačítek nenaruší váš pečlivě navržený interiér. Skleněný povrch v kombinaci s klavírní černí je prostě nádherný, ale k dispozici je i decentní sněhobílé provedení.

Technologie pro život

Jsou vaši zákazníci zvyklí sledovat video na velké obrazovce, v jemném HD rozlišení a s high-end zvukem bez šumu? Poskytněte jim stejné potěšení i v předsíni nebo v kuchyni. Ohromte je velkým dotykovým displejem s příjemným ovládáním a okamžitou odezvou. Předpověď počasí je už třešnička na dortu.

Absolutní bezpečnost

S odpovídací jednotkou si můžou vaši zákazníci užívat klid domova, protože naprosto jasně vidí a zřetelně slyší, kdo stojí přede jejich dveřmi. A pokud nejsou doma, může jim návštěva zanechat video vzkaz. A díky našemu vlastnímu operačnímu systému 2N OS máte navíc jistotu, že videohovory nikdo neodposlouchává.

Nová odpovídací jednotka 2N® Indoor View má barevný dotykový displej o rozměru 7 palců s povrchem z tvrzeného skla, které v interiéru zajistí maximální odolnost proti poškrábání i nárazu. Kromě funkcí přijetí videohovoru, otevření dveří, zobrazení zmeškaných volání či zapnutí tichého módu komunikátor v klidovém režimu navíc zobrazuje aktuální předpověď počasí. Při vyzvednutí hovoru umožňuje jednotka 2N® Indoor View přepnutí obrazu z kamery interkomu na záběr z další externí IP kamery a tak si můžete ověřit, že dovnitř pouštíte jen ty správné hosty. Zvuk v HD kvalitě garantuje použití audio kodeku G.722, unikátní výstup pro reproduktor a systém pro potlačení okolních hluků.

 Instalace a zapojení jednotky 2N® Indoor View jsou velmi snadné. Využití strukturované kabeláže typické pro dnešní domy umožňuje 2N® Indoor View doslova zacvaknout do systému a během pár sekund zajistit komunikaci i napájení přes PoE. Nastavení všech nainstalovaných jednotek, vytvoření adresáře i upgrade firmwaru lze provést přes webové rozhraní jak z lokální sítě, tak i vzdáleně s využitím služby 2N® Remote Configuration.

Napsat komentář

15 − three =


Koupit předplatné ?>