Vytvořte vlastní design podlahy s My Taralay Impression & My Taraflex
Nové technologie nabízí nové možnosti, s každým novým projektem přichází nová výzva, a navíc každý investor je unikátní – to už je dostatek důvodů pro využití příležitosti a realizaci jedinečné podlahy na zakázku. Tu díky technologii digitálního tisku nabízí výrobce a distributor podlahových krytin, společnost Gerflor.

S heterogenní zátěžovou podlahou MyTaralay a sportovní podlahou MyTaraflex dnes může architekt díky digitálnímu tisku vytvořit přesně takový interiér, po kterém jeho zákazník touží. Digitální tisk umožňuje vytvořit 100% vlastní originální design i pro relativně malé plochy (od 100 m2). Zároveň přináší doslova nový rozměr v podobě vysokého rozlišení a ultra realistického designu, který z běžné podlahy vytvoří novou dimenzi.

Technologie digitálního tisku představuje budoucnost při designu podlah

Gerflor tuto technologii nejprve úspěšně aplikoval na špičkové sportovní podlahy Taraflex, nyní následuje řada komerčních heterogenních podlah Taralay Impression a brzy se jí dočkáme i u vinylových dílců. Kromě vlastích dekorů můžete upravovat i barvy u stávajících kolekcí nebo se nechat inspirovat designovou bankou Gerflor, která nabízí dalších 50 naprosto nových dekorových řad. Konečně je možné se zhluboka nadechnout a nechat fantazii naplno pracovat!

Vysoká obliba zátěžových podlah Taralay Impression vychází ze čtyř hlavních zdrojů

Odolnost, provoz&trvanlivost, systém pokládky a ekologická odpovědnost – to jsou pilíře, na nichž stojí mezinárodní respekt podlah Taralay Impression. Podlahy z této krytiny nabízí nepřekonatelnou odolnost proti skvrnám a snadnou údržbu, mimořádně vysoká je jejich odolnost vůči zátěži a trvanlivost dekorů. Atraktivitu navyšuje i variabilita systému pokládky (lepení nebo volná pokládka) a ekologicky odpovědné řešení, které pozitivně přispívá ke kvalitě vzduchu v interiéru.

Sportovní podlahy Taraflex dobře znají hráči u nás i ve světě

Díky značce Taraflex™, přední světové značce pro kryté sportovní podlahy, je Gerflor specialistou na sportovní podlahy z PVC již od roku 1947. Odborné znalosti a zkušenosti odráží šíře a kvalita sortimentu. Parametry vinylových podlah Taraflex oceňují vrcholoví hráči i amatéři, kteří využívají tyto povrchy v tělocvičnách či sportovních halách.

Gerflor je evropským lídrem i na rychle rostoucím trhu vinylových dílců

Celosvětový trh s vinylovými podlahovými krytinami se v posledních 10 letech těší velkému růstu a řadí se tak mezi velmi úspěšné kategorie podlahových krytin. Vinylové dílce jsou dobře známé jak široké veřejnosti, tak i profesionálům pro svůj široký výběr dekorů a jednoduchost pokládky. Růst pokládky vinylových podlah lze pozorovat ve všech sférách, od soukromých bytů až po veřejné budovy a sportoviště. Gerflor si uvedením kolekce Creation, která je jednou z nejucelenějších na trhu, upevnil pozici dlouhodobého leadera na trhu s vinylovými dílci. Využívá přitom unikátních technologií z nové výrobní linky, která vyniká šetrností vůči životnímu prostředí.

Více informací o krytinách Gerflor najdete na www.gerflor.cz.

Foto: Archiv

Napsat komentář

15 − nine =


Koupit předplatné ?>