Pusťte do svých šaten luxusní ramínka s vaším monogramem nebo značkou


Kolekce luxusních šatních ramínek Mekko přináší požitek z krásného designu, promyšlené funkčnosti a precizního řemeslného zpracování. Spojením dřeva a ušlechtilého kovu vznikl jeden dokonalý, harmonický celek. Ať už vyladěný tvar masivního bukového těla nebo konstrukce ocelových prvků, každý detail na ramínku má svůj smysl. Nechte si vtisknout do bukového dřeva i svůj osobitý vzkaz. Mekko vám ramínka ozdobí jménem, monogramem, obrázkem nebo logem.

Potěšte své blízké osobitým dárkem

Mekko nabízí možnost gravírování pro všechny typy šatních ramínek. Do bukového masivu vám vtisknou libovolné texty nebo i obrázky. Obdarujte své nejbližší při mimořádné události neotřelým doplňkem. Nic nepotěší víc, než jedinečný a originální dárek. Ramínka se jménem nebo monogramem hrdě ponesou svatební či jiný sváteční oblek.

Luxusní ramínka s vaším logem nebo značkou podpoří váš brand

Vlastníte krejčovský salon či butik s luxusním a originálním oblečením? Odlište se od konkurence v každém detailu. Mekko vám celou kolekci šatních ramínek ozdobí logem nebo značkou. Vaši zákazníci si tak své šatny zabydlí nejen vaším oblečením a budou vás mít neustále na očích.

Šatní ramínka označená logem podtrhnou brand luxusních hotelů i penzionů. Překvapte své hosty i při pohledu do hotelové šatny. Mekko totiž věří, že dojem zanechá i takový zdánlivě nepatrný detail, jako je značka hotelu na šatních ramínkách.

Šatní ramínko Mekko, mekko.cz

Napsat komentář

seventeen − 13 =


Koupit předplatné