Skryté zárubně a dveře Dorsis – minimalismus pro vaše projekty
Designová čistota a přímé linie se stále častěji stávají mantrou při projektování moderních interiérů – ať již kanceláří, hotelů nebo bytových jednotek. Opouštíme zdobné interiérové prvky a soustředíme se na celkový soulad a eleganci tak, jak požadují investoři a stavebníci.

Stylotvorným prvkem interiéru jsou nepochybně skryté zárubně, které dotahují koncept minimalismu k dokonalosti, dveře a skryté zárubně Dorsis Fortius 52 pak představují naprostou špičku v segmentu dveří a skrytých zárubní.

„Cílem vývoje zárubní Fortius 52bylo nabídnout architektům i investorům moderní řešení zárubní a dveří v nadstandardní kvalitě“, říká David Velímský, jednatel společnosti Dorsis. „Soustředili jsme se na nalezení ideální konstrukce a použití takových materiálů, které zajistí pevnost zárubně i dveří. Výsledkem je unikátní systém konstrukce zárubně, jejímž prošroubováním do nosné konstrukce dosahujeme výjimečné tuhosti a pevnosti.“

Jaké jsou hlavní výhody konceptu Fortius 52?

  • Unikátní pevná konstrukce skryté zárubně z  hliníkové slitiny T6060 se speciálně řízeným zpracováním a optimální úrovní mechanických vlastností T66
  • Tloušťka dveří 52mm ve spojení s robustní konstrukcí zajišťuje dlouhodobou pevnost dveřního křídla. Tloušťka povrchových MDF desek je 6mm místo obvyklých 3mm.
  • Fortius 52 představuje optimalizovaný systém zárubeň-dveře umožňující volbu ideálního řešení do každého projektu.
  • Průchodová výška může být až 3500mm, s nadpražím či bez něj, s nadsvětlíkem nebo šikminou
  • Díky tloušťce dveří 52mm je možná aplikace volitelných objektových prvků – skrytých samozavíračů a dveřních zarážek, elektrického otevírání, atd.
  • Univerzální otevírání dveří dovnitř / ven
  • Variabilita povrchů dveří – od přírodní dýhy po CPL desky připravené k přemalování či dekorování.
  • Snazší a rychlejší montáž – celá konstrukce je dodávána smontovaná a vybavená ochrannými prvky pro snadnou instalaci

Koncept Dorsis je „domyšlený“ i z pohledu samotné instalace – nejen, že má hliníkový rám unikátní profil, usnadňující montáž, ale konstrukce je dodávaná smontovaná včetně ochranných prvků. Cílem je zajistit úsporu času a nákladů při montáži a zajistit, aby během finálních stavebních prací nedošlo k poškození či poškrábání zárubní.

Unikátní na zárubních a dveřích Dorsis je jejich variabilita. „Vždy vycházíme ze zadání architekta či investora a navrhujeme optimální řešení z pohledu konstrukce dveří a profilu zárubní. Pro jednotlivé projekty a interiéry řešíme nejen rozměry a provedení, i samotný povrch, který lze zvýraznit barvou ze vzorníku RAL nebo naopak dekorovat ve stejném stylu, jaký má omítka,“ potvrzuje David Velímský. Dveře lze také opatřit přírodní dýhou a ve spojení se skrytou zárubní dosáhnout jedinečné elegance.

„Snažíme se vyjít vstříc nejen požadavkům na moderní interiéry, ale i očekáváním stavebníků. Prakticky všechny naše výrobky připravujeme na míru konkrétním projektům. Víme, že za námi zůstává nejen kvalitní produkt, ale i precizní instalace, což je pro zákazníka klíčové,“ dodává David Velímský ze společnosti Dorsis.

Napsat komentář

eight + five =
Koupit předplatné ?>