Sviťte jinak se značkou NovaLuce od ELUSIE


Rozzářit exteriér ukrytý pod noční oblohou je díky venkovním svítidlům opět jednodušší a bez pochyb i stylovější. Nová značka v širokém světelném sortimentu nese totiž příznačný název – Nova Luce, tedy nové světlo. A právě s designovými svítidly této produktové řady můžete rozzářit váš exteriér malého i většího rozsahu. Zda jde o balkon, terasu, zahradu, fasádu, solitéry nebo o orientační osvětlení, s širokou paletou Nova Luce se zorientujete rychle a moderně.

Oslnivá jednoduchost světelného designu

Na první pohled nenápadné a zároveň fascinující…  Exteriérová ​​svítidla v moderním stylu různých tvarů či barev upoutají vaši pozornost každým světelným impulsem bez ohledu na klimatickou situaci. Díky kvalitním materiálům, jako je sklo, hliník, akryl či ABS plast, je exteriérová odolnost je zaručena. S přihlédnutím na vlhkost, vysoké či nízké teploty nebo vítr, venkovní svítidla odolají všem nástrahám počasí.

Široká škála osvětlení na výsluní

Příjemné chvilky na balkoně či na terase s vašimi nejbližšími prozáří externí nástěnné osvětlení, se kterým dokážete pozvednout i fasádu domu či altánku. Svítit ze stropu nebo od podlahy? Venkovní svítidla vyřeší i toto dilema. Zatímco stropní či závěsná svítidla upevníte na svislé a vodorovné plochy, flexibilní mobilní zemní osvětlení s bodcem vyzvedne váš zahradní reliéf v tom úhlu a směru, jak právě potřebujete. Orientační svítidla v exteriéru vyznačí přístupové cesty, chodníky, vjezd do garáže či klíčovou dírku. Správné osvětlení vás nenechá ztratit se ve tmě. Vybírat můžete z opravdu široké nabídky. Stačí si na to jen správné posvítit.

Svítidla od ELUSIE rozzáří vaši zahradu i úsměv

A to hned z několika důvodů. Jednoduše udržovatelná exteriérová ​​svítidla přitáhnou vaši pozornost i díky svému výkonu. Nebudou vás zatěžovat náročnou údržbou, ale odmění užitkovým požitkem, přičemž zážitek poskytnou v dlouhodobém horizontu. Ekologicky i ekonomicky úsporné hi-tech technologie svítidel uspokojí potřebu ochrany přírody a současně i vaši peněženku. Díky nízko nákladovému provozu budete opravdu spokojeni.

Napsat komentář

20 − 16 =
Koupit předplatné ?>