Vaše interiéry oblečeme od hlavy až k patě!


Jakou náladu chcete mít, když vstoupíte do svého bytu, kanceláře nebo obchodního prostoru? Chcete, aby se styl, moderní nápady a harmonie staly hmatatelnými? Chcete se nechat inspirovat nebo nelézt symbiózu s Vašimi nápady? Představujeme vám showroom INPORTANTE ceramica & design, ke kterému se připojuje firma Avanti nabízející různé podlahové krytiny a koberce.

Název INPORTANTE se spojuje s kvalitou, stylem, přístupností a komplexností.

Snažíme se inspirovat a maximálně podporovat Vaše potřeby bez ohledu na to, ve které fázi Vašeho návrhu interiéru hledáte naši pomoc.

Pokud nás navštívíte, můžeme Vám odborně poradit, jak harmonizovat Váš vznikající nebo téměř hotový koncept pro interiér vašeho domu, kanceláře, obchodních prostor a v případě potřeby jsme také připraveni ho implementovat do posledního prvku na klíč.

Ať už jde o podlahové nebo nástěnné krytiny, dlaždice, parkety, PVC, vinylové krytiny, koberce, barvy, dekorativní prvky, lišty, profily, tapety, svítidla, interiérové a exteriérové zastínení oken, cokoliv, co zvyšuje světlo vašeho interiéru.

Avšak služba INPORTANTE nekončí u dveří našeho showroomu, ale můžeme vás ujistit, že výrobky podle Vašeho výběru budou na svém místě.

Naši odborníci zhodnotí situaci a nainstalují každý produkt.

Dovolte nám, abychom Vás pozvali do našeho showroomu a pak oblékali Vaše interiéry od hlavy až k patě!

Kontaktujte nás na e-mailové adrese: [email protected], nebo na telefonním čísle: +420 739 143 983.

www.inportante.cz

Napsat komentář

20 + twelve =


Koupit předplatné