Značka Laufen získala ocenění v soutěži Nejlepší výrobce stavebnin roku


Ve 12. ročníku soutěže Nejlepší výrobce stavebnin 2018 získala značka Laufen, která se specializuje na koupelnové vybavení, cenu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Oceněna byla za inovativní technologie, vysokou estetickou hodnotu produktů a důraz kladený na ekologickou výrobu a šetrné nakládání s energiemi. Ocenění převzal generální ředitel společnosti Laufen CZ, Luis Sergio Castro Landa.

Soutěž nejlepší výrobce stavebnin už pravidelně organizují Svaz podnikatelů ve stavebnictví a Ministerstvo průmyslu a obchodu. Přihlásit se do ní mohou všichni výrobci stavebních materiálů a hmot, kteří působí na území České republiky, kladou důraz na kvalitu a jejich výrobní zařízení reflektují aktuální trendy. Soutěžit pak mohly firmy ve dvou kategoriích, a to v kategorii společností s počtem zaměstnanců do 300 a v kategorii firem s počtem nad 300.

Odborná porota, v níž zasedli Pavel Malinský (MPO ČR), Lukáš Peřka (VÚMAT Praha), Michael Smola (SPS) a Alexander Trinner (TZÚS Praha, s.p.), hodnotila přihlášené firmy z hlediska několika kritérií. Mezi nimi byla například pozice společnosti na trhu, ekonomická úspěšnost, dosahovaná kvalita, energetická náročnost výroby, investice do výrobního zařízení v posledních třech letech ale i takové faktory, jako je zlepšování životního prostředí.

Značka Laufen v letošním ročníku získala cenu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a pozitivně byla hodnocena nejen vysoká kvalita a estetika vyráběných produktů, ale také šetrné nakládání s přírodními zdroji a ekologický přístup k výrobě. Značka Laufen chce být lídrem na trhu v oblasti technologie, servisu a designu zdravotní keramiky. Dlouhodobě se také zaměřuje na osvětu proti zbytečnému plýtvání vody a v jejím portfoliu najdeme i širokou škálu produktů, které šetrné nakládání s vodou jako cenným přírodním zdrojem umožňují, ať už se jedná o toalety s úsporným splachováním nebo například vodovodní baterie.

Napsat komentář

two × 1 =


Koupit předplatné ?>