Jak vypadala DSGN party v pražském Sacre Coeur?


Dne 17. 10. 2019 se v překrásných prostorách novogotického kostela Sacre Coeur uskutečnila DSGN party. Leitmotivem akce byla vitráž – kombinace barevných sklíček do velkých pestrobarevných ploch symbolizovala spojení více partnerů, kteří tak pro hosty z řad architektů, designerů a developerů připravili zajímavý celek. Hostů k radosti všech dorazilo více než 600. 

Stěžejní myšlenka akce DSGN party spočívala v propojení designových značek,  které představují naprostou špičku ve svém oboru. Kvalita a smysl pro detail je vlastní výrobcům koupelnového vybavení, kuchyní, luxusních audio systémů, designového nábytku, svítidel, automobilů a dalším firmám, jejichž produkty si bylo možné během večera prohlédnout.  

V úvodu večera přivítala všechny hosty moderátorka akce paní Jolana Voldánová. Po hodině zaznělo několik skladeb od hudebního Tria Bohémo ve složení housle, klavír a violoncello. Následoval catering v italském stylu, módní přehlídka návrhářky Ivany Jedlička, tombola a vystoupení pražských DJ´s.  

Hlavními partnery akce se staly tyto společnosti: koupelnové studio DC 616, audio studio VOIX, banka Equa bank, výrobce designového nábytku Hülsta, kuchyňské studio Mlejnek, realitní kancelář Luxent, výrobce betonových předmětů TONEB, dekorační ateliér Orsei, výrobce svítidel a skleněných instalací Luxlighting, módní atelier IVN. Pořadatelem akce byla společnost DC 616.  

DC 616 – prestižní koupelnové studio, které je distributorem nejznámějších značek koupelnového designu jako je AGAPE, BONGIO, CEA, FALPER, FLAMINIA nebo TUBES. Kromě spolupráce s architekty na designových projektech té nejvyšší úrovně, spolupracuje také s developery, kterým je schopno nabídnout krásné realizace za velmi příznivou cenu.  

Showroom VOIX je ojedinělý v Česku i zahraničí. V samém srdci Prahy, na ploše 600 metrů čtverečních najdete ty nevýznamnější světové značky, nejluxusnější audio, nejlepší video vybavení.  S „nej“ se ve Voixu rozhodně nešetří. Přijďte se přesvědčit osobně do krásné Mekky zvuku na adrese Dušní3.  

Equa Bank je mladá a moderní banka, která nabízí služby osobního i firemního bankovnictví. V současné době obsluhuje přes 410 000 klientů a má 59 obchodních míst po celé ČR. Její konkurenční výhodou je flexibilní řešení podnikatelských potřeb, především v oblasti nemovitostního a projektového financování.  

Hülsta je v Německu nejoblíbenější značkou nábytku. Zde představuje novou řadu Solid z masivu. Design stolu byl letos v březnu vyznamenán cenou Red dot design award v oblasti produktový design za umělecky řemeslné zpracování a použitý přírodní materiál. Příští rok Hulsta oslaví 80 let.   

Kuchyně Mlejnek je společnost, která navrhuje a realizuje kuchyně. Z obyčejného prostoru pro vaření jsou schopni vytvořit místo, které je srdcem každého domova. Hodnoty, které uznávají, jsou profesionální jednání, vysoká kvalita všeho, co dodávají a maximální komfort klienta během celého procesu navrhování i realizace jeho nové kuchyně. 

Realitní kancelář Luxent působí na trhu s luxusními nemovitostmi již od roku 2008. V jejím portfoliu naleznete řadu exkluzivních developerských projektů, rezidenčních, komerčních i zahraničních nemovitostí. Společnost Luxent sídlí v Praze v Pařížské ulici 28.  

Designové a výrobní studio Atlas Design navrhuje a vyrábí designové výrobky značky TONEB. Speciálně vyvinutou betonovou směs odlévá a kombinuje s ostatními materiály, kovem a dřevem. Vyrábí výrobky pro běžné použití i čistě designové, pro krásu, případně zakázkovou výrobu na míru.   

Ateliér Orsei se již 27 let specializuje na okenní dekorace, jako jsou záclony, závěsy, rolety a koberce od prémiových evropských značek. Návrhy jsou na míru prostoru a zákazníkovi. Díky profesionálnímu návrhářskému a řemeslnému týmu převede sny do reality.  

Luxlighting  je ryze česká společnost, která přináší světlo do vašich interiérů již od roku 1997. V roce 2007 uvedli na trh jejich první autorské svítidlo. Minimalismus i organická hravost. Kov i sklo – to jsou poznávací znamení osvětlení z dílny LUX LIGHTING pro váš domov i kancelář.   

IVN – „Krásně a nevšedně obléci co nejvíce lidí, v co nejvíce oborech a v co nejvíce zemích…” Ivana Jedlička, Hana Kloudová a Gabriela Kraisingerová jsou tři dámy, které se už 26 let snaží naplnit tento slogan. Hotely, restaurace, lázně, kasina, kliniky. Zde a také v dalších zařízeních a firmách, u nás i v zahraničí, se můžete setkat s profesními uniformami značky IVN profi. 

Napsat komentář